پیام معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل وررش و جوانان خوزستان به مناسبت هفته جوان

تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۵ ق٫ظ
پیام معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل وررش و جوانان خوزستان به مناسبت هفته جوان پیام معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل وررش و جوانان خوزستان به مناسبت هفته جوان سهام طرفی حردانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان با صدور پیامی آغاز هفته جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفت. متن کامل پیام به شرح ذیل می باشد: […]

پیام معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل وررش و جوانان خوزستان به مناسبت هفته جوان

سهام طرفی حردانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان با صدور پیامی آغاز هفته جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفت.
متن کامل پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
فرا رسیدن میلاد خجسته و فرخنده حضرت علی اکبر (ع) که به نام روز جوان نامگذاری و مزین شده است را به همه جوانان پرشور و شعور،متعهد ،آگاه،امیدآفرین و پیشقراولان عرصه های کاروتلاش،نوآوری و شکوفایی تبریک و تهنیت عرض می کنم.
بدون تردید امام راحل با ایمان و اعتماد به همین نیروی جوانان برومند و انقلابی توانست انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و ۸ سال دوران پرافتخار و نورانی دفاع مقدس را را به ثمر رسانده و عزت و سربلندی را برای ملت به ارمغان بیاوردو پس از ایشان تعابیر مقام معظم رهبری مدظله العالی درخصوص ظرفیت ها و توانمندی های عظیم جوانان و تاکیدات مستمر معظم له مخصوصا بیانیه گام دوم ایشان در استفاده از این نیروی عظیم و اثر بخش بر هیچ کس پوشیده نیست.
امروزه باید بیش از گذشته بسترها و زمینه های مشارکت جوانان و حضور آنها در عرصه های مختلف فرهنگی،علمی،سیاسی،اقتصادی و اجتماعی آماده شود تا جوان بتواند با عزم و اراده راسخ و پولادین خویش قله های رفیع علم و نوآوری را تسخیر کند و این مهم زمانی عملی خواهد شد که مدیران با باور و اعتقاد به این توانمندی و استعداد ،میدان و فرصت شکوفایی و به ثمر رسیدن پتانسیل ها و انرژی های نهفته جوانان را در عرصه های مختلف فراهم کنند .
امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید نامگذاری شده جوانان این کشور بویژه در استان خوزستان که با ایستادگی و وحدت تمام عیار در مقابل سیلاب به شعار ما می توانیم جامه عمل پوشاندند ، وفاداری ،ایثار ،عقلانیت و عشق و تعهد به دین مبین اسلام و ایران سرافراز زمینه های رشد و بالندگی هرچه بیشتر کشور در عرصه های مختلف را بیش از گذشته فراهم کنند.

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار