پیام تسلیت موسی شاعری شهرداراهواز در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی

تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۹ ب.ظ
پیام تسلیت موسی شاعری شهرداراهواز در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی موسی شاعری شهردار اهواز در پیامی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت متن پیام به شرح زیر است انا لله و انا الیه راجعون از میان مومنان مردانی هستند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند (سوره ی احزاب) شهادت قهرمان ملی ایران و الگوی جوانان و عاشقان […]

موسی شاعری شهردار اهواز در پیامی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت

متن پیام به شرح زیر است

انا لله و انا الیه راجعون

از میان مومنان مردانی هستند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند
(سوره ی احزاب)
شهادت قهرمان ملی ایران و الگوی جوانان و عاشقان انقلاب ، فرمانده شجاع و بی بدیل سپاه اسلام سردار سپهبد قاسم سلیمانی را به محضر شریف حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت عرض می کنم.
این بزرگمرد پس از عمری مجاهدت، فداکاری، رشادت و پایمردی و دفاع از تمامی ملت های مظلوم به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود، نائل آمد.
فقدان این بزرگمرد قلوب ایرانیان و همه ی ملتهای آزادیخواه جهان را به درد آورد.
بی شک حمله ی ددمنشانه ی رژیم جنایتکار آمریکای جهانخوار بی پاسخ نخواهد ماند و عزم همگان را برای ادامه ی استکبارستیزی جزم می کند.
بار دیگر شهادت سوزناک سردار سلیمانی مردی که تمام عمر شریف خود را در راه دفاع از تمامیت ایران اسلامی سپری کرد و نماد مبارزه با نظام سلطه در جهان بود، خدمت تمامی آزادیخواهان جهان بویژه خانواده ی معزز آن شهید گرانقدر تسلیت عرض می کنم.

موسی شاعری
شهردار اهواز

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار