طرح ویژه مقاوم سازی مسکن فرصت مناسبی برای روستاییان است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۷ ب.ظ
طرح ویژه مقاوم سازی مسکن فرصت مناسبی برای روستاییان است نیازنیوز-فرماندارشوشتر گفت : طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن فرصت مناسبی برای روستاییان است و نیاز است دهیاران برای تشویق و آگاهی روستاییان تلاش بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار- حسین پنبه دانه پور شامگاه روز شنبه در نشست با دهیاران شهرستان شوشتر اظهار داشت: این شهرستان یکی از نقاط زلزله خیز استان است که این موضوع اهمیت مقاوم سازی مسکن روستایی را دوچندان می کند.
وی افزود : در این طرح برای هر واحد مسکونی ۲۵۰میلیون ریال با کارمزد پنج درصد و بازپرداخت ۱۵ساله اعطا می شود که عنایت ویژه از طرف دولت تدبیر و امید برای روستاییان است.
رییس شورای اداری شهرستان شوشتر ادامه داد : با تلاش و پیگیری استاندار خوزستان، مشکل ضامن کارمندی این تسهیلات برطرف شده و بانک ها موظف شده اند از ضمانت زنجیره ای برای پرداخت این تسهیلات استفاده کنند.
وی افزود:انتظار می رود دهیاران شهرستان شوشتر با همکاری بنیاد مسکن شهرستان تلاش کنند تا روستاییان از این فرصت ویژه استفاده کنند.
رییس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شوشتر نیز گفت: در این شهرستان حدود ۱۱هزار و۲۲۹واحد مسکونی وجود دارد که تاکنون حدود چهار هزار از این واحدها مقاوم سازی شده اند.
اکبر حسین زاده افزود : این آمادگی وجود دارد تا همه متقاضیان مقاوم سازی مسکن روستایی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شوند.
شهرستان شوشتر دارای سه بخش مرکزی، میان آب و شعیبیه است که مرکز آن در ۸۹ کیلومتری شمال اهواز قرار دارد.

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار