صدور ۱۴ هزار کارت سوخت خودروهای پلاک اروندی

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۷ ب.ظ
صدور ۱۴ هزار کارت سوخت خودروهای پلاک اروندی صدور ۱۴ هزار کارت سوخت خودروهای پلاک اروندی ۱۴ هزار کارت سوخت خودروهای پلاک اروندی با کد ۳۳ صادر و از طریق پست در حال ارسال به متقاضیان است . به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ معاون سرمایه گذاری این سازمان با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با شرکت […]

صدور ۱۴ هزار کارت سوخت خودروهای پلاک اروندی
۱۴ هزار کارت سوخت خودروهای پلاک اروندی با کد ۳۳ صادر و از طریق پست در حال ارسال به متقاضیان است .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ معاون سرمایه گذاری این سازمان با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با شرکت پژوهش و توسعه ناجی، پلیس راهور و شرکت پخش فرآورده های نفتی گفت : صدور این کارت سوخت ها با کد مذکور در حال انجام است و پردازش اطلاعات خودروهای پلاک قدیم اروندی نیز توسط این شرکت ها در دست اقدام می باشد که پس از طی شدن مراحل اولیه به سازمان منطقه آزاد اروند تحویل داده خواهد شد.
سید علی موسوی افزود: به مالکان خودروهای اروندی توصیه می شود کلیه ی بدهی ها وعوارض سالیانه خودروهای خود را تسویه کرده وهمچنین مالکان خودروهای وکالتی نیز نقل و انتقالات های لازم را انجام دهند تا هنگام مراجعه جهت دریافت کارت سوخت با مشکلی مواجه نشوند .
وی خاطر نشان کرد : تمامی اطلاعیه های که در این خصوص صادر می شود؛ از طریق پرتال اطلاع رسانی سازمان منطقه آزاد اروند در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت؛ لذا این افراد توجه داشته باشند و به سایت ها و دلالان اینترنتی که قصد سواستفاده دارند اعتماد نکنند.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان تاکید کرد: کلیه ی پرداخت ها نیزباید از طریق سامانه Https://car.arvandfreezone.com انجام شود .

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار