سرپرست فرمانداری دزفول: صنوف مزاحم باید از سطح شهر دزفول خارج شوند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۶ ب.ظ
سرپرست فرمانداری دزفول: صنوف مزاحم باید از سطح شهر دزفول خارج شوند امید بن‌عباس روز سه شنبه در نشست شورای ترافیک دزفول در سالن جلسات فرمانداری ویژه این شهرستان با تاکید بر لزوم شناسایی مشکلات ترافیکی شهرستان دزفول افزود: ادارات مربوطه باید با آمار در نشست‌های شورای ترافیک حاضر شوند تا روند تصمیم‌گیری برای رفع مشکلات تسهیل یابد. سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به حوادث منجر به […]

امید بن‌عباس روز سه شنبه در نشست شورای ترافیک دزفول در سالن جلسات فرمانداری ویژه این شهرستان با تاکید بر لزوم شناسایی مشکلات ترافیکی شهرستان دزفول افزود: ادارات مربوطه باید با آمار در نشست‌های شورای ترافیک حاضر شوند تا روند تصمیم‌گیری برای رفع مشکلات تسهیل یابد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به حوادث منجر به فوت جاده بن جعفر اظهارداشت: انتظار می‌رود طرح تعریض این جاده به صورت جدی پیگیری، نظارت و اجرا شود.

وی ترتیب میزان تصادفات جاده‌ای شهرستان دزفول را جاده‌های اندیمشک، سردشت، شمس آباد، بن‌جعفر و شوشتر عنوان کرد و خواستار بررسی و رفع نواقص این جاده‌ها و همچنین جانمایی دوربین‌های برون و درون شهری شد.

بن‌عباس تهیه نقشه اساسی شورای ترافیک دزفول را ضروری خواند و گفت: بسیاری از سرعتکاه‌های ایجاد شده در سطح شهر خود باعث تصادف می‌شوند که نمونه آن تصادف زنجیره‌ای هفته گذشته در پل سوم بعد از نصب سرعتکاه بود.

وی افزود: برخی اقدامات نظیر نصب سرعتکاه در حالت تئوری به نظر مشکل را رفع می‌کنند ولی در عمل چنین نیست و مشکلی بر مشکلات می‌افزایند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با تاکید بر لزوم استفاده از اداره استاندارد و اساتید دانشگاهی برای رفع اصولی مشکلات ترافیکی شهرستان دزفول گفت: حضور پلیس در ساعات پرتصادف باید در سطح شهر افزایش یابد.

وی با اشاره به ترافیک زیاد عصر پنجشنبه در شهیدآباد افزود: پیشنهاد رئیس پلیس راهور دزفول مبنی بر استفاده از پارکینگ سازمان تاکسیرانی نزدیک شهیدآباد برای رفع این مشکل پیشنهاد خوبی است.

بن‌عباس با تاکید بر لزوم توسعه پارکینگ‌های شهری و الگوگیری از سایر شهرها در زمینه استفاده از پارکبان در مرکز شهر گفت: حجم خودروهای ورودی به شهر دزفول تناسبی با پارکینگ‌های فعلی ندارد.

وی با اشاره به نواقص راه‌های ورودی شهرستان دزفول افزود: پلیس راه گزارشی از نواقص موجود در راه‌های ورودی شهرستان دزفول تهیه و ارائه دهد.

منبع:ایرنا

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار