زعیم حوزه های علمیه خوزستان: عملکرد شاعری شهردارجوان رضایت بخش است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۰:۵۹ ق.ظ
زعیم حوزه های علمیه خوزستان: عملکرد شاعری شهردارجوان رضایت بخش است زعیم حوزه های علمیه خوزستان: عملکرد شاعری شهردارجوان رضایت بخش است به گزارش خبرنگار نیازنیوز،آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری شامگاه شنبه در آیین کلنگ زنی تقاطع غیر هم سطح ۱۸ متری کیان آباد – مهرشهر در منطقه مهر شهر اهواز گفت: شهردار اهواز با توجه به انرژی جوانی خود تاکنون اقدامات خوبی را صورت […]

زعیم حوزه های علمیه خوزستان: عملکرد شاعری شهردارجوان رضایت بخش است

به گزارش خبرنگار نیازنیوز،آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری شامگاه شنبه در آیین کلنگ زنی تقاطع غیر هم سطح ۱۸ متری کیان آباد – مهرشهر در منطقه مهر شهر اهواز گفت: شهردار اهواز با توجه به انرژی جوانی خود تاکنون اقدامات خوبی را صورت داده و بی شک با عقلانیتی که دارد و پشتیبانی استاندار خوزستان و همراهی اعضای شورای شهر برنامه های مفیدی را برای این شهرستان پیش رو دارد.

وی افزود: با توجه به اقداماتی که تاکنون صورت گرفته و بررسی‌های انجام شده از عملکرد شهرداری اهواز رضایت داریم و امیدواریم این برنامه ها در صحنه عمل نیز بروز پیدا کند.

زعیم حوزه های علمیه خوزستان‌گفت: با توجه به اجرای پروژه‌های تاثیرگذار در شهرستان اهواز از عملکرد شهردار جوان اهواز رضایت کامل داریم.
زعیم حوزه‌های علمیه خوزستان گفت: پروژه ای که اکنون کلنگ آن به زمین خورد می تواند در باز کردن گره‌های ترافیکی این شهرستان تاثیر بسزایی داشته باشد.

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار