استاندار خوزستان:

روند اجرایی پروژه ساخت مجتمع ورزشی جانبازان و معلولین به خوبی در حال پیشرفت است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۳ ب٫ظ
روند اجرایی پروژه ساخت مجتمع ورزشی جانبازان و معلولین به خوبی در حال پیشرفت است نیازنیوز

به گزارش نیازنیوز، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان روز یکشنبه ۲۳ دی ماه همراه با افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان از روند اجرایی پروژه ساخت مجتمع ورزشی ویژه جانبازان و معلولین واقع در منطقه کوی طلاب اهواز بازدید کرد.

استاندار خوزستان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: این مرکز یک مجتمع ورزشی جامع  است و از بخشهای مختلف از جمله زمین چمن، استخر، سالن چند منظوره ورزشی و تجهیزات بدنسازی تشکیل شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی ساخت این پروژه در سال ۸۷ جهت بهره برداری هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین آغاز شد اما پس از مدتی به دلیل کمبود اعتبار  و مشکلات مربوطه متوقف شد.

شریعتی ادامه داد: از دو سال پیش عملیات ساخت این پروژه از سر گرفته شده و روند کار پیشرفت خوبی داشته است و قسمت سالن چند منظوره ورزشی نیز به بهره برداری رسیده است.

استاندار خوزستان عنوان کرد: امیدواریم تا پایان سال جاری این مجموعه به صورت کامل در بخش های مختلف به بهره برداری برسد.

شریعتی توضیح داد: این مجموعه در اختیار هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین که در مسابقات پارالمپیک هم در سطح جهانی و هم در سطح آسیایی مدال آور بوده و افتخارآفرینی داشته اند قرار خواهد گرفت و تکمیل این مجموعه ورزشی از انتظارات این عزیزان بوده است.

استاندار خوزستان اظهار داشت: روند کار به خوبی در حال پیشرفت است و امیدواریم بتوانیم با تحقق وعده خود و فراهم آوردن شرایط استاندارد از نظر امکانات ورزشی و تمرینی رضایت جانبازان سرافراز و معلولین عزیز را جلب نماییم و همچنین نام ایران را بیش از پیش در عرصه بین المللی پر افتخار و سربلند نماییم.

شریعتی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به اینکه این مجموعه ورزشی در مجاورت مناطق کم برخوردار ساخته شده است با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیئت ورزش های جانبازان و معلولین، جوانان این منطقه در اوقات خارج از برنامه ورزشی جانبازان و معلولین قادر خواهند بود از این امکانات استفاده کرده و ورزش نمایند و این موضوع موجب ایجاد نشاط و پویایی در منطقه شده به نوعی جزو خدمات اداره کل تربیت بدنی استان به مردم این منطقه به شمار می رود.

   

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار