ثبت‌نام ارشد در دانشگاه خاتم‌الانبیاء بهبهان از ۲۴ شهریورماه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۸ ب.ظ
ثبت‌نام ارشد در دانشگاه خاتم‌الانبیاء بهبهان از ۲۴ شهریورماه نیازنیوز

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان با بیان اینکه امسال در مجموع ۶۴ نفر در ۱۱ گرایش در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش شدند، گفت: ثبت‌نام حضوری این پذیرفته‌شدگان ۲۴ و ۲۵ شهریورماه انجام می‌شود.

اسماعیل فاطمی در گفت‌وگو باخبرنگار، اظهار کرد: برای پذیرش کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ اعلام کرده بودیم که آمادگی پذیرش ۸۵ دانشجو یعنی ۵۷ دانشجوی روزانه و ۲۸ دانشجوی شبانه در مقطع ارشد را داریم.وی افزود: در نهایت پس از اعلام نتایج، ۶۴ نفر در ۱۱ رشته گرایش در مقطع کارشناسی ارشد به ما معرفی شدند. ثبت‌نام اینترنتی این پذیرفته‌شدگان از ۱۸ تا ۲۱ شهریورماه بوده است. ثبت‌نام حضوری این افراد نیز ۲۴ و ۲۵ شهریورماه انجام خواهد شد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان افزود: پذیرفته‌شدگان باید زمان مراجعه به دانشگاه مدارکی مانند مدارک هویتی، مدرک فارغ‌التحصیلی از مقطع کارشناسی، فرم‌های لازم برای ثبت‌نام و… را همراه داشته باشند.

فاطمی تصریح کرد: در حال حاضر یک هزار و ۵۰۰ دانشجو در ۱۳ رشته کارشناسی و ۱۱ رشته گرایش کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان مشغول به تحصیل هستند.

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار