مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان باوی؛

تا عادی شدن وضعیت جوی در کنار مردم باوی خواهیم ماند 

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۱ ب٫ظ
تا عادی شدن وضعیت جوی در کنار مردم باوی خواهیم ماند  نیازنیوز
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بازدید از روستاهای در معرض سیل بخش مرکزی باوی بر افزایش اقدامات پیشگیرانه در این منطقه تاکید کرد. مهندس احمد محمدی که روز دوشنبه و با همراهی فرماندار باوی در این منطقه حضور یافته بود، گفت: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان شرکت معین شهرستان باوی، از ابتدای شروع سیلاب، در کنار مردم این منطقه بوده و تا عادی شدن وضعیت جوی به خدمات خود ادامه خواهد داد.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون یکصد و ده دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و راه سازی این شرکت کار ایجاد سیل بند، مقابله با ورود آب و حمل و نقل مناطق سیل زده را در محدوده اهواز، کارون و باوی انجام می دهند، گفت: طی روزهای گذشته به منظور جلوگیری از پیشروی آب، چند دستگاه بیل مکانیکی و لودر در این منطقه به کار گرفته ایم که نقش مهمی در کنترل سیلاب داشته است؛ بعد از این بازدید نیز، متناسب با اعلام نیاز فرمانداری، دیگر ادوات و ماشین آلات مورد نیاز مردم تامین و به کار گرفته خواهند شد.
. شهرستان باوی واقع در کرانه شرقی رودخانه کارون یکی از مناطق سه گانه تحت پوشش خدمات امداد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناطق سیل زده است؛ براساس تصمیم ستاد مدیریت بحران استان خوزستان، علاوه بر شهرستان باوی، خدمات رسانی به اهواز مرکزی و شهرستان کارون نیز به عهده این شرکت گذارده شده است.

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار