تأمین کالاهای اساسی موردنیاز مردم در منطقه آزاد اروند

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۵ ب.ظ
تأمین کالاهای اساسی موردنیاز مردم در منطقه آزاد اروند نیازنیوز_ معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: پیگیری‌هایی که به‌اتفاق متولیان بازار در حوزه تأمین کالاهای اساسی داشتیم منتهی به این شد که کالاهای اساسی به میزان موردنیاز مردم در منطقه آزاد اروند وجود داشته باشد.

تأمین کالاهای اساسی موردنیاز مردم در منطقه آزاد اروند

به گزارش نیاز نیوزبه نقل ازکشاورزنیوز، سید علی موسوی در جلسات کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی خرمشهر  و آبادان که امروز در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شدند، افزود: در آبادان و خرمشهر تیمی برای بررسی بخش اداری و مالی اتاق‌های اصناف در نظر گرفته‌شده است.

موسوی بابیان اینکه این کار باهدف رفع مشکلات و افزایش بازدهی کار بود است، گفت: اتحادیه‌ها باید متناسب با جذب بودجه هزینه کنند و این تناسب باید رعایت شده و این موضوع در جلسات اتحادیه‌ها مطرح شود.

وی افزود: از هیئت‌رئیسه جدید اتاق خرمشهر نیز تشکر می‌کنیم چراکه در مدت حضور خود جلساتی در دستگاه‌های مختلف داشتند و پیگیرهایی را در این مدت انجام دادند.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: از روز گذشته نیز در منطقه آزاد اروند تأمین کالای اساسی بهبود پیدا کرد و همکاران ما در دستگاه‌های مختلف تلاش‌های زیادی برای بهبود وضعیت بازار داشتند.

موسوی افزود: کمیته‌ای با حضور نمایندگان اماکن، بسیج، اتاق اصناف، سازمان تعزیرات، سازمان منطقه آزاد اروند و اداره صنعت و معدن تشکیل می‌شود که در آن مسائل مربوط اتحادیه‌ها  به‌طور دقیق بررسی می‌شود.

وی گفت: گشت‌هایی برای کنترل بهداشتی بازار و فروشندگان مواد خوراکی در نظر گرفته می‌شود.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به پرداخت عوارض شهرداری، افزود: مقرر شد تا کسانی که عوارض خود را به سازمان منطقه آزاد اروند پرداخت می‌کنند این عوارض را به شهرداری پرداخت نکنند و عکس این موضوع نیز صدق می‌کند تا مالیات به دو جا پرداخت نشود.

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار