ازهمراهی مردم خوزستان در مدیریت تنظیم بازار تشکر می کنم

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۷ ب٫ظ
ازهمراهی مردم خوزستان در مدیریت تنظیم بازار تشکر می کنم نیازنیوز

مهرعلیزاده: از همراهی مردم خوزستان در مدیریت تنظیم بازار تشکر می کنم

قائم مقام معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان در امور اقتصادی از همراهی مردم خوزستان در مدیریت تنظیم بازار تشکر کرد.

یدالله مهرعلیزاده در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در حال حاضر در فروشگاه‌ها و انبارهای کالا در استان خوزستان کالاهای مورد نیاز مردم تامین شده است و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

مهرعلیزاده اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام گرفته در دو روز گذشته و هماهنگی میان دستگاه‌های مسئول، در انتقال کالا و تامین اقلام اساسی مورد نیاز شهروندان خوزستان مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: در حال حاضر در فروشگاه‌ها و انبارهای کالا در استان خوزستان کالاهای مورد نیاز مردم تامین شده است و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

قائم مقام معاون هماهنگی امور اقتصادی و‌ توسعه منابع استانداری خوزستان تصریح کرد: از همراهی مردم استان خوزستان و به ویژه مردم اهواز که در مدیریت تنظیم بازار با مسوولان استان همکاری کردند، نهایت تشکر را دارم.

مهرعلیزاده ادامه داد: امیدواریم همه مردم در این شرایط و وضعیتی که کشور دارد، با یکدیگر همراهی داشته باشند و مسوولان را کمک کنند، تا شاهد حل مشکلات باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از همه ابزار و امکاناتی که در اختیار داریم، تلاش خواهیم کرد تا در بحث مدیریت و تنظیم بازار و کالای اساسی در بازار اقدامات مناسبی را انجام دهیم و از این مرحله حساس به سلامت عبور کنیم.

منبع: ایسنا

همرسانی کنید:


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
نیازنیوز
محل كد آمار